Par mums

Mēs esam Latvijas inovatīva kompānija un nodarbojamies ar laboratorijas un pilota mēroga bioreaktoru izveidi un ražošanu.

Mūsu bioreaktori atbilst mūsdienās pieņemtajām biotehnoloģijas prasībām un ietver inovatīvus risinājumus. Kā piemēru var minēt uz modeli bāzētu fermentācijas procesu ar piebarošanu kontroli, kā arī jauna veida patentētu magnētisko piedziņu. Mēs pārbaudām bioreaktorus mūsu fermentācijas laboratorijā.

Mūsu bioreaktori tiek veidoti ar nolūku tā, lai tie būtu viegli papildināmi un adaptējami dažādiem pielietojumiem. Esam izveidojuši bioreaktorus dažādu mikroorganismu kultivācijai, un aizvien meklējam jaunus pielietojumus. Pilota mēroga bioreaktorus veidojam no sastāvdaļām (trauks, tehnoloģiskais stends, vadības skapis), kuru katru varam piegādāt kā produktu. Tā, piemēram, mūsu bioprocesu kontrolieri ir izmantoti citu ražotāju bioreaktoros, bet tehnoloģiskā stenda  un vadības skapja piegāde var nodrošināt pilnīgi automatizētu procesu, izmantojot jau esošu bioreaktora trauku.

Mēs piegādājam ne tikai autonomus bioreaktorus, bet arī veidojam ražošanas līnijas uz biotehnoloģisku metožu bāzētu produktu ražošanai. Esam izveidojuši ražošanas iecirkņus, kuri sastāv līdz 15 bioreaktoriem, un tilpumu līdz 15m3. Jāatzīmē, ka visi bioreaktori ir aprīkoti ar jauna veida magnētisko piedziņu.

Lai nodrošinātu mūsu sistēmas atbilstību GMP prasībām, izmantojam SCADA  programmatūru atbilstoši  prasībām 21 CFR Part 11 (document from US Food and Drugs Administration).

BTC kvalitātes sistēma ir sertificēta Bureau Veritas Certification saskaņā ar ISO 9001: 2015.

 

You are here Par mums

Jaunumi